Sidhuvudbild

BÖN JAN-MARS 2024

TORSDAGEN DEN 4 JANUARI 2024
Kl 06.00 - 07.00
Kl 07.00 - 08.00 BL Markaryd
Kl 08.00 - 09.00 ET Uppsala, ES Örebro
Kl 09.00 - 10.00 ML Hestra
Kl 10.00 - 11.00
Kl 11.00 - 12.00 LN Kiruna
Kl 12.00 - 13.00 GU Alingsås
Kl 13.00 - 14.00 BO Sörgården
Kl 14.00 - 15.00 JO Grimsås
Kl 15.00 - 16.00 GO Åkarp
Kl 16.00 - 17.00 EU Alingsås, JT Aneby
Kl 17.00 - 18.00 KH Kungälv
Kl 18.00 - 19.00
Kl 19.00 - 20.00
Kl 20.00 - 21.00 OK Grimsås, LA Färjestaden
Kl 21.00 - 22.00
Kl 22.00 - 23.00 EA Valdshult
Kl 23.00 - 24.00 DA Valdshult

TORSDAGEN DEN 11 JANUARI 2024
Kl 06.00 - 07.00
Kl 07.00 - 08.00 BL Markaryd
Kl 08.00 - 09.00 ES Örebro
Kl 09.00 - 10.00 ET Uppsala
Kl 10.00 - 11.00
Kl 11.00 - 12.00 LN Kiruna
Kl 12.00 - 13.00 ML Hestra
Kl 13.00 - 14.00 BO Sörgården
Kl 14.00 - 15.00 JO Grimsås
Kl 15.00 - 16.00 GO Åkarp, JT Aneby
Kl 16.00 - 17.00 GU Alingsås, JT Aneby
Kl 17.00 - 18.00
Kl 18.00 - 19.00
Kl 19.00 - 20.00
Kl 20.00 - 21.00 OK Grimsås, LA Färjestaden
Kl 21.00 - 22.00
Kl 22.00 - 23.00 EA Valdshult
Kl 23.00 - 24.00 DA Valdshult

TORSDAGEN DEN 18 JANUARI 2024
Kl 06.00 - 07.00
Kl 07.00 - 08.00 BL Markaryd
Kl 08.00 - 09.00 ES Örebro
Kl 09.00 - 10.00 ET Uppsala
Kl 10.00 - 11.00 ALL Hestra
Kl 11.00 - 12.00 LN Kiruna
Kl 12.00 - 13.00 ML Hestra
Kl 13.00 - 14.00 BO Sörgården
Kl 14.00 - 15.00 JO Grimsås
Kl 15.00 - 16.00 GO Åkarp
Kl 16.00 - 17.00 BT Ljungsarp
Kl 17.00 - 18.00
Kl 18.00 - 19.00 BT Ljungsarp
Kl 19.00 - 20.00 KH,Kungälv
Kl 20.00 - 21.00 OK Grimsås, LA Färjestaden
Kl 21.00 - 22.00 GU, Alingsås
Kl 22.00 - 23.00 EA Valdshult
Kl 23.00 - 24.00 DA Valdshult

TORSDAGEN DEN 25 JANUARI 2024
Kl 06.00 - 07.00
Kl 07.00 - 08.00 BL Markaryd
Kl 08.00 - 09.00 ES Örebro
Kl 09.00 - 10.00 ET Uppsala
Kl 10.00 - 11.00
Kl 11.00 - 12.00 LN Kiruna
Kl 12.00 - 13.00 BE Tranemo
Kl 13.00 - 14.00 BO Sörgården
Kl 14.00 - 15.00 JO Grimsås
Kl 15.00 - 16.00 GO Åkarp
Kl 16.00 - 17.00 JT Aneby
Kl 17.00 - 18.00
Kl 18.00 - 19.00 GU, Alingsås
Kl 19.00 - 20.00 ML Hestra
Kl 20.00 - 21.00 OK Grimsås, LA Färjestaden
Kl 21.00 - 22.00 KH Kungälv
Kl 22.00 - 23.00 EA Valdshult
Kl 23.00 - 24.00 DA Valdshult

TORSDAGEN DEN 1 FEBRUARI 2024
Kl 06.00 - 07.00 BL Markaryd
Kl 07.00 - 08.00
Kl 08.00 - 09.00 ES Örebro
Kl 09.00 - 10.00 ET Uppsala
Kl 10.00 - 11.00
Kl 11.00 - 12.00 LN Kiruna
Kl 12.00 - 13.00 GU Alingsås
Kl 13.00 - 14.00 BO Sörgården
Kl 14.00 - 15.00 JO Grimsås
Kl 15.00 - 16.00 GO Åkarp
Kl 16.00 - 17.00 EU Alingsås, JT Aneby
Kl 17.00 - 18.00 KH, Kungälv
Kl 18.00 - 19.00 A-L Hestra
Kl 19.00 - 20.00 ML Hestra
Kl 20.00 - 21.00 OK Grimsås, LA Färjestaden
Kl 21.00 - 22.00 GU Alingsås
Kl 22.00 - 23.00 EA Valdshult
Kl 23.00 - 24.00 DA Valdshult

TORSDAGEN DEN 8 FEBRUARI 2024
Kl 06.00 - 07.00 BL Markaryd
Kl 07.00 - 08.00 EH Umeå
Kl 08.00 - 09.00 ES Örebro
Kl 09.00 - 10.00 ET Uppsala
Kl 10.00 - 11.00 GU Alingsås
Kl 11.00 - 12.00 LN Kiruna
Kl 12.00 - 13.00
Kl 13.00 - 14.00 BO Sörgården
Kl 14.00 - 15.00 JO Grimsås
Kl 15.00 - 16.00 GO Åkarp
Kl 16.00 - 17.00 BT Ljungsarp
Kl 17.00 - 18.00
Kl 18.00 - 19.00 BT Ljungsarp
Kl 19.00 - 20.00 KH, Kungälv
Kl 20.00 - 21.00 OK Grimsås, LA Färjestaden
Kl 21.00 - 22.00
Kl 22.00 - 23.00 EA Valdshult
Kl 23.00 - 24.00 DA Valdshult

TORSDAGEN DEN 15 FEBRUARI 2024
Kl 06.00 - 07.00 BL Markaryd
Kl 07.00 - 08.00
Kl 08.00 - 09.00 ES Örebro
Kl 09.00 - 10.00 ET Uppsala
Kl 10.00 - 11.00
Kl 11.00 - 12.00 LN Kiruna
Kl 12.00 - 13.00
Kl 13.00 - 14.00 BO Sörgården
Kl 14.00 - 15.00 JO Grimsås
Kl 15.00 - 16.00 GO Åkarp
Kl 16.00 - 17.00 EU Alingsås, JT Alingsås
Kl 17.00 - 18.00 GU Alingsås
Kl 18.00 - 19.00 ALL Hestra
Kl 19.00 - 20.00 ML Hestra
Kl 20.00 - 21.00 OK Grimsås, LA Färjestaden
Kl 21.00 - 22.00
Kl 22.00 - 23.00 EA Valdshult
Kl 23.00 - 24.00 DA Valdshult

TORSDAGEN DEN 22 FEBRUARI 2024
Kl 06.00 - 07.00 BL Markaryd
Kl 07.00 - 08.00
Kl 08.00 - 09.00 ES Örebro
Kl 09.00 - 10.00 ET Uppsala
Kl 10.00 - 11.00 BE,Tranemo,KE,Tranemo
Kl 11.00 - 12.00 LN Kiruna
Kl 12.00 - 13.00 GU Alingsås
Kl 13.00 - 14.00 BO Sörgården
Kl 14.00 - 15.00 JO Grimsås
Kl 15.00 - 16.00 GO Åkarp
Kl 16.00 - 17.00 JT Aneby
Kl 17.00 - 18.00
Kl 18.00 - 19.00 KH Kungälv
Kl 19.00 - 20.00 ML Hestra
Kl 20.00 - 21.00 OK Grimsås, LA Färjestaden
Kl 21.00 - 22.00 A-LL Hestra
Kl 22.00 - 23.00 EA Valdshult
Kl 23.00 - 24.00 DA Valdshult

TORSDAGEN DEN 29 FEBRUARI 2024
Kl 06.00 - 07.00 BL Markaryd
Kl 07.00 - 08.00 A-LL Hestra
Kl 08.00 - 09.00 ES Örebro
Kl 09.00 - 10.00 ET Uppsala
Kl 10.00 - 11.00
Kl 11.00 - 12.00 LN Kiruna
Kl 12.00 - 13.00 GU Alingsås
Kl 13.00 - 14.00 BO Sörgården
Kl 14.00 - 15.00 JO Grimsås
Kl 15.00 - 16.00 GO Åkarp
Kl 16.00 - 17.00 JT Aneby
Kl 17.00 - 18.00
Kl 18.00 - 19.00 KH, Kungälv
Kl 19.00 - 20.00 ML Hestra
Kl 20.00 - 21.00 OK Grimsås, LA Färjestaden
Kl 21.00 - 22.00 A-RJ Borås
Kl 22.00 - 23.00 EA Valdshult
Kl 23.00 - 24.00 DA Valdshult

TORSDAGEN DEN 7 MARS 2024
Kl 06.00 - 07.00 BL Markaryd
Kl 07.00 - 08.00
Kl 08.00 - 09.00 ES Örebro
Kl 09.00 - 10.00 ET Uppsala
Kl 10.00 - 11.00
Kl 11.00 - 12.00 LN Kiruna
Kl 12.00 - 13.00
Kl 13.00 - 14.00 BO Sörgården
Kl 14.00 - 15.00
Kl 15.00 - 16.00 GO Åkarp
Kl 16.00 - 17.00
Kl 17.00 - 18.00
Kl 18.00 - 19.00
Kl 19.00 - 20.00 ML Hestra
Kl 20.00 - 21.00 OK Grimsås, LA Färjestaden
Kl 21.00 - 22.00 A-RJ Borås
Kl 22.00 - 23.00 EA Valdshult
Kl 23.00 - 24.00 DA Valdshult

TORSDAGEN DEN 14 MARS 2024
Kl 06.00 - 07.00 BL Markaryd
Kl 07.00 - 08.00
Kl 08.00 - 09.00 ES Örebro
Kl 09.00 - 10.00 ET Uppsala
Kl 10.00 - 11.00
Kl 11.00 - 12.00 LN Kiruna
Kl 12.00 - 13.00
Kl 13.00 - 14.00 BO Sörgården
Kl 14.00 - 15.00
Kl 15.00 - 16.00 GO Åkarp
Kl 16.00 - 17.00
Kl 17.00 - 18.00
Kl 18.00 - 19.00
Kl 19.00 - 20.00 ML Hestra
Kl 20.00 - 21.00 OK Grimsås, LA Färjestaden
Kl 21.00 - 22.00 A-RJ Borås
Kl 22.00 - 23.00 EA Valdshult
Kl 23.00 - 24.00 DA Valdshult

TORSDAGEN DEN 21 MARS 2024
Kl 06.00 - 07.00 BL Markaryd
Kl 07.00 - 08.00
Kl 08.00 - 09.00 ES Örebro
Kl 09.00 - 10.00 ET Uppsala
Kl 10.00 - 11.00
Kl 11.00 - 12.00 LN Kiruna
Kl 12.00 - 13.00
Kl 13.00 - 14.00 BO Sörgården
Kl 14.00 - 15.00
Kl 15.00 - 16.00 GO Åkarp
Kl 16.00 - 17.00 BT Ljungsarp
Kl 17.00 - 18.00
Kl 18.00 - 19.00 BT Ljungsarp
Kl 19.00 - 20.00 ML Hestra
Kl 20.00 - 21.00 OK Grimsås, LA Färjestaden
Kl 21.00 - 22.00 A-RJ Borås
Kl 22.00 - 23.00 EA Valdshult
Kl 23.00 - 24.00 DA Valdshult

TORSDAGEN DEN 28 MARS 2024
Kl 06.00 - 07.00 BL Markaryd
Kl 07.00 - 08.00
Kl 08.00 - 09.00 ES Örebro
Kl 09.00 - 10.00 ET Uppsala
Kl 10.00 - 11.00
Kl 11.00 - 12.00 LN Kiruna
Kl 12.00 - 13.00
Kl 13.00 - 14.00 BO Sörgården
Kl 14.00 - 15.00
Kl 15.00 - 16.00 GO Åkarp
Kl 16.00 - 17.00
Kl 17.00 - 18.00
Kl 18.00 - 19.00
Kl 19.00 - 20.00 ML Hestra
Kl 20.00 - 21.00 OK Grimsås, LA Färjestaden
Kl 21.00 - 22.00 A-RJ Borås
Kl 22.00 - 23.00 EA Valdshult
Kl 23.00 - 24.00 DA Valdshult

Adress: BÖNETÅGET, Hestravägen 6, 514 55 Ljungsarp. E-post: bonetaget@telia.com - PG: 140 34 23-5